Karınca bile Deboralien :D

16.10.2012 - Yorum Yaz
Karınca bile Deboralien :D |  görsel 1

Oha yaa karıncamı o ? Çok güldüm :D Resmi ben yaptım. Ama bu kadar komik olacağını düşünmemiştim. Bu arada Derginin gerçek adı "Lucky" değil. Karınca bile anladı Debby' nin harika biri olduğunu ama hala şu salak antiler anlayamadı !  

Devamı »

Aç gözlerini !

16.10.2012 - Yorum Yaz
Aç gözlerini ! |  görsel 1

Debby' nin en sevdiğim şarkısı "Open Eyes" çevirisi "Aç Gozlerini" demek oluyor ve bu şarkıyı dinlerken ağlamak geliyor içimden :'(

Devamı »

Farklı.

15.10.2012 - Yorum Yaz
Farklı. |  görsel 1

Bu fotoğrafı daha önce hiç bu şekilde görmediniz değilmi ? Kimin çektiğini bilmiyorum ama bu Debby' nin pek kullanmadığı fotoğraf makinesi. Bunu bulmak için canım çıktı ama Debby için değer :)

Devamı »

Dergi Kapağı o.O

14.10.2012 - Yorum Yaz
Dergi Kapağı o.O |  görsel 1

Ben yanlış falan görmüyorum yaa kızın okuduğu derginin kapağında Debby' nin resmi var. Hatta altta 3 tane fotoğrafı daha var. Kafamdan uyduruyorum ben yaa. Herkes yanlış görüyorsun diyo ama ben Debby' mi nerde görsem tanırım, o işte o !

Devamı »

Babannemin sırrı !

14.10.2012 - Yorum Yaz
Babannemin sırrı ! |  görsel 1
Babannemin sırrı ! |  görsel 2

Bir gün babannemi dergilere bakarken yakaladım ve benim bile bulamadığım dergiyi okuduğunu gördüm o.O Şaşkınlıktan dilim tutuldu. Önce hemen bir fotoğrafını çektim sonrada dergiyi istedim. Beni kıramadı verdi ama acaba dergiyi nereden buldu çok merak ediyorum ve acaba babannem gizli bir Debby hayranı mıydı ? Odamdaki masanın üzerine koydum ve bir fotoğraf daha çektim :) Kağıda yazdığım yazıyı o anda aklıma geldiği için yazdım ama aklma nereden geldi bilmiyorum ? Hala şoktayım o.O

Devamı »